Aquaparky a wellness

Vodní radovánky a různé wellness aktivity

Pro malé i velké máme připraveno spoustu vodních aktivit. V našich vodních rájích zažijete nejen zábavu, ale i odpočinek.

Pro sportovce je k dispozici plavecký bazén, pro relaxační a ozdravné účinky potom finské sauny

Zábavní parky

Zážitky pro celou rodinu

Hoďte stres za hlavu a vychutnejte si skvělé zážitky v našich zábavních parcích. Strávíte čas v přírodě a otestujete svoji sílu, zručnost a rovnováhu v lanovém parku Active Park Lipno či v Adventure Parku, zahrajte si paintball, nebo vezměte Vaše nejmenší na naučnou stezku. Navštívit můžete i bobovou dráhu, Aquaworld(active prak) nebo golf(kubik). Příznivci vodních sportů si zde také přijdou na své.

Půjčovny

Vybavení pro letní i zimní sportovní aktivity

Pro dovolenou na kole, bruslích, koloběžce, nebo i pro Nordic Walking si můžete půjčit vybavení v našich půjčovnách. Pokud se chystáte na vodu, můžete si vybrat z kajaků, raftů, nafukovacích člunů a zároveň si půjčit vodní vesty a jiné vybavení na vodu. 

Náš personál Vám poradí nejen s výběrem sportovního vybavení, ale také Vám pomůže s naplánováním tras.

Zároveň si můžete nechat provést servisní kontrolu či údržbu, nebo si nechat vaše stávající vybavení opravit.

Skiareály

Moderní lyžařské areály na svazích v okolí lipenského jezera

V okolí Lipna na okolních stráních se nachází mnohé sportovní lyžařské areály.  

Navštivte například pětihvězdičkový skiareál Lipno se se třemi čtyřsedačkovými lanovkami, skikrosovými dráhami či snowparkem. V zimě tu najdete perfektně upravené, bezpečné zasněžované sjezdovky. Děti se mohou naučit lyžovat v nejmodernějším lyžařském hřišti v ČR - Fox Parku. Nejmenší lyžaři se vydovádějí v Bambini parku.

Obce na Lipensku