Pokladnice kulturních a přírodních krás

Z Vyšebrodska si nezapomenutelné zážitky odnese každý, ať se rozhodne pro tichá zákoutí nádherné přírody, sportovní výzvy nebo fascinující památky minulosti.

Celý článek

Klid a pohoda pěšky, na kole i na bruslích...

Od jara až do podzimu jsou připraveny stovky kilometrů cyklotras a pěších tůr, v zimním období cca 100 km upravených lyžařských tras a sjezdovka v Českých Žlebech.

Celý článek

Nová Pec – Šumava i Lipno na jednom místě…

Nová Pec je ideálním výchozím místem pro výlety, při kterých můžete objevovat bohatou historii Šumavy, či obdivovat krásy šumavské přírody. Stejně tak nabídne Nová Pec dostatek pohodlí pro pasivní dovolenou například na pláži u Lipenského jezera.

Celý článek

Na Lipně sezóna nikdy nekončí

V Lipně jste vždy vítáni.

Celý článek

Místo oddechu a relaxace na březích lipenského jezera

Zveme Vás do samého středu Lipenské přehrady - do ráje nejenom vodních sportovců, ale i na nejlepší místo pro odpočinek s výhledem na šumavské pohoří.

Celý článek

Horní Planá – celoroční místo vaší prima dovolené

Horní Planá chce být dobrou adresou pro své obyvatele i návštěvníky, místem spojujícím půvab venkova s kvalitou života v historickém městě, městem známým svým respektem k tradicím a k přírodě a pružným postojem k reáliím současnosti s věhlasem turistického cíle zachovávajícího kvalitu města i cenné krajiny a poskytujícího kvalitní služby návštěvníkům.

Celý článek

Divoká příroda, která inspirovala Bedřicha Smetanu

Loučovice to je harmonická krajina s významným podílem přírodních ekosystémů, lákající k pěší turistice, cykloturistice, rybolovu a odpočinku.

Celý článek

Nezapomenutelná dovolená na pravém břehu lipenského jezera

Obec Přední Výtoň leží na velmi atraktivním místě, které je ideálním výchozí bod k mnoha turistickým a cyklistickým výletům v překrásné přírodě na pravém břehu Lipna.

Celý článek

Celoroční pohoda, klid a wellness na poloostrově

Malebné městečko Frymburk je ta správná adresa pro dobrý oběd, jednodenní výlet s přáteli či rodinnou dovolenou

Celý článek

Obce na Lipensku